Twórcy Tekkena tłumaczą się ze swojego żartu…

… dotyczącego jednej z nowych postaci w Tekken 7.

Pamiętacie zapowiedź kociej Lucky Chloe (tutaj screeny i filmik)? To jedna z bohaterek, która znajdzie się w serii Tekken po raz pierwszy. Amerykańscy gracze nie przyjęli jej zbyt dobrze, krytykując za cukierkowatość i wyzywając, nie przebierając przy tym w grubych słowach.


Katsuhiro Harada odpowiedział wówczas na niezadowolenie fanów dosyć ostro: To jedyne zachodnie forum? Witaj, mały świecie. Zrobię dla was mięśniaka i skinheada – wrzucił na Twittera ojciec serii Tekken. Dodał, że w takim razie Lucky Chloe pojawi się jedynie w wersji gry na Azję oraz Europę.

Niektórzy nie zrozumieli wówczas, że to jedynie żart…

Media widzą jedynie to, co chcą zobaczyć. Wielu spamerów/hejterów atakowało nas (Był to wyraz ekstremalnego uprzedzenia [odnośnie kociej postaci Lucky Chloe] i padło wówczas sporo niepotrzebnych oraz złych słów. Żałuję, że tak się stało), wtedy odpowiedziałem im sarkazmem/dowcipem – tłumaczy teraz Harada.

Dodaje, że wszyscy gracze doznają takich samych doświadczeń płynących z gry. – Nic się nie zmieniło od czasów pierwszego Tekkena. Mam też nadzieję, że pewnego dnia nas zrozumiecie – kończy swój wpis na Twitterze.

A co Wy sądzicie o Lucky Chloe? Zagracie tą zwariowana postacią w Tekken 7?

tekken-7-Lucky-Chloe-(2)

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet