Twórcy Metro zdradzają plany na przyszłość

Chcą stworzyć w najbliższym czasie dwie różne produkcje.

W wywiadzie jakiego udzielił dla ukraińskiego serwisu informacyjnego szef studia 4A Games Andrey Prokhorov, można znaleźć kilka interesujących rzeczy. Między innymi to, że 4A Games pracuje nad kolejna częścią gry Metro, a przynajmniej produkcją osadzoną w popularnym uniwersum. Co ważne, Prokhorov podkreśla, że gra ta ma być całkiem inna od dwóch poprzednich produkcji z serii Metro. Za scenariusz ma z kolei odpowiadać twórca książki na której bazują gry, czyli Dmitry Gluhovski.

Druga gra to z kolei wielka niewiadoma. 4A Games zdradza jedynie, że ma to być strzelanka osadzona w kosmosie. Cały projekt jest w bardzo wczesnej fazie produkcji i w najbliższym czasie nie mamy się co spodziewać nowych informacji na jego temat.


Z kolei już za dwa dni będzie można kupić Metro Redux, czyli specjalny pakiet dwóch gier: Metro 2033 oraz Metro Last Light, wydanych odpowiednio cztery lata i rok temu. Redux można dostać na PC, PS4 oraz Xboksa One. Jednak w przypadku produkcji, których premiera już w piątek, gracze dostaną je w lepszej jakości, nowych teksturach, wyższej rozdzielczości. Po prostu przygotowanych do odpalenia na najnowszym sprzęcie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet