Night City Wire – znamy datę kolejnego pokazu

0 komentarzy

CD Projekt RED ujawnił termin piątej odsłony cyklu konferencji o Cyberpunku 2077. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o 18:00.

Polscy deweloperzy zapraszają na kolejną część Night City Wire. Pokaz ma być transmitowany na żywo w czwartek 19 listopada o godzinie 18:00. Jak miało to miejsce do tej pory, wydarzenie obejrzymy za pośrednictwem kanału RED-ów na Twitchu, czyli pod tym adresem.

Z tego co można wnioskować z wpisu na koncie CP 2077 na Twitterze, nadchodząca odsłona Night City Wire ma skupić się na postaci Johnny’ego Silverhanda. Fani twórczości RED-ów po cichu liczą na obecność pierwowzoru postaci, czyli Keanu Reevesa – choćby miała to być jedynie wirtualna wizyta w studiu.

Cyberpunk 2077 miał mieć premierę wiosną 2020, ale debiut gry był kilkukrotnie przekładany. Niedawno ogłoszono, że tytuł ma wyjść 10 grudnia 2020, lądując na pecetach, PS4 i Xboksie One. Na wersje next-genowe produkcji poczekamy do 2021; wcześniej jednak będzie można odpalić grę na PlayStation 5 i Xboksie Series X i S w ramach wstecznej kompatybilności.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się