Twitter ćwierka o nowej części Killzone? [AKTUALIZACJA]

Twórcy zamieścili na oficjalnym profilu popularnej gry FPS tajemniczy wpis.

[Aktualizacja: 11 lutego 2015, godz. 16.08]:

Już wiemy co oznacza tajemniczy wpis. Gracze przez najbliższy weekend będą mogli zdobywać podwójne punkty Valor, czyli wirtualnej waluty, dzięki której w Killzone: Shadow of Fall można płacić za różnego rodzaju dodatki do gry (wcześniej dostępne jedynie po zapłaceniu prawdziwymi pieniędzmi).


[Oryginalna wiadomość]:

Już ponad rok minął od czasu, kiedy Guerrilla Games pokazało światu nową produkcję. Mowa o Killzone: Shadow of Fall, które zostało wydane w listopadzie 2013 roku ekskluzywnie na PlayStation 4. Do tej pory, jest to jedna z lepszych gier na wyłączność dla tej konsoli.

Niedawno z kolei na oficjalnym profilu na Twitterze marki Killzone, pojawił się tajemniczy wpis wkrótce. W sieci ruszyła już fala spekulacji. Czy chodzi o całkiem nową grę na dużą konsolę Sony z uniwersum Killzone? A może o kontynuację bardzo ciepło przyjętego Killzone: Najemnik? To drugie jest całkiem prawdopodobne, ponieważ jest to jedna z najlepszych gier na przenośną konsolkę Sony. Pytanie tylko, czy producent zdecyduje się na kolejny krok w kierunku wspierania umierającej powoli platformy.

Niemniej jednak coś jest na rzeczy. Pewnie jeszcze przed E3 wypłyną nowe informacje na temat kolejnej części Killzone’a, za co trzymamy kciuki.

 

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

12 Shares
Share12
+1
Tweet