Twitch wprowadził dużą zmianę na swojej stronie. Niektórzy są wkurzeni

Twitch - logo
Newsy

Twitch wprowadza kolejne zmiany w układzie niektórych sekcji swojej strony. To ciąg dalszy modyfikacji w kategoriach platformy.

Tym razem zmianie uległ standardowy układ sekcji każdej kategorii streamów. Po wejściu – na przykład – na stronę danej gry na platformie nie powita nas już lista transmisji, a najpopularniejszy stream w danej kategorii. Okienko z topową transmisją zajmuje ogromną część ekranu, ale można je zwinąć i przejść do widoku dłuższej listy streamów.

Twitch - zmiany w podglądzie kategorii
Aktualny wygląd strony kategorii

Co ciekawe, nie musicie korzystać z nowego wyglądu strony, choć przywrócenie starego designu wymaga małej ingerencji. Jak zauważa PC Gamer, po dodaniu „/list” na końcu adresu URL powrócimy do starego wyglądu kategorii. Nie zdziwię się, jeśli w niedalekiej przyszłości powstanie specjalna wtyczka do przeglądarek, która zautomatyzuje ten proces.

Oczywiście zmiana nie spodobała się każdemu. W sieci nietrudno natknąć się na negatywne opinie płynące od użytkowników platformy. Choć zmiana nie jest gigantyczna i łatwo ją omijać, widzowie narzekają na samoodtwarzające się transmisje i wnioskują o przywrócenie starego wyglądu platformy.

Niektórzy spekulują nawet, że Twitch chce dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej wyciągać od swoich użytkowników pieniądze z reklam, ale to nieprawda. Ten konkretny panel nie wyświetla reklam, ale niewykluczone rzecz jasna, że w przyszłości się to zmieni.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie