Gra zakazana na Twitch ma najlepszy i najśmieszniejszy ekran ostrzegawczy, jaki widziałem

House-Party
Newsy PC

Za każdym razem, jak uruchamiam jakąś grę, widzę ekran z krzyczącym na czerwono “Warning”. Nigdy tego nie czytam, ale ten jeden raz było warto.

Przeglądając Reddita natknąłem się na ciekawy wątek, który zainteresował mnie tylko dlatego, że sporo osób podbiło go w górę. Niby zwykła plansza “Warning” z jakiejś tam gry, więc skąd takie zainteresowanie?

Z jakiej to gry? A tak, z tej o niegrzecznych imprezach

Okazało się, że zajawiony na Reddit ekran ostrzegawczy pochodzi z House Party, tytułu wpisanego na listę niedozwolonych gier na Twitch. Swoją drogą, deweloper nie zapomniał tego wytknąć w swoim ostrzeżeniu. Zerknijcie na oryginalny zrzut ekranu, a pod nim zamieszczam tłumaczenie całej planszy “Warning” na język polski.

Spotkaliście się z podobnym podejściem do “Warning” w grach wideo? Pewnie takie są, tyle, że… ja ich nie znam, bo nigdy nie czytam. Może jednak czas zacząć?

OSTRZEŻENIE

Ta gra zawiera wiele złych rzeczy. Jest wulgarny język, nagość, seks, łagodna przemoc, używanie alkoholu i narkotyków, przecinki oksfordzkie i ogólnie wiele podejrzanych rzeczy i ludzi, którzy są dla siebie totalnymi kutasami. W żadnym wypadku nie próbuj robić rzeczy, które zdarzają się w tej grze w prawdziwym życiu.

Jeśli masz mniej niż 18 lat, nie powinieneś grać w tę grę. Zamiast tego powinieneś prawdopodobnie zagrać w coś z nieuzasadnioną przemocą, krwią, morderstwem, ludobójstwem, wojną, ścięciem głowy i rozczłonkowaniem, ponieważ wszystko to jest dozwolone na Twitchu, a ta gra nie. Jeśli jest jedna rzecz, której możemy się nauczyć od Twitcha, to to, że seks i motywy seksualne są godne ubolewania, a sutki, waginy i penisy są podłe i naganne. Powinieneś się wstydzić, że masz je nawet na swoim ciele i powinny być cenzurowane we wszystkich mediach, w przeciwieństwie do wszystkich innych rzeczy wymienionych powyżej. Próbowaliśmy nawet dodać do gry wannę z hydromasażem, ponieważ wydaje się, że jest to prawidłowe obejście dla wielu streamerów Twitcha, ale nadal nie mieliśmy szczęścia.

House Party zostało stworzone przez różnorodny zespół super niesamowitych mężczyzn i kobiet o różnych przekonaniach i kulturach. Ta gra ma być głupia i zabawna. Jeśli łatwo się obrażasz lub masz trudności z oddzieleniem fantazji od rzeczywistości, ta gra prawdopodobnie nie jest dla Ciebie.

Wszystkie postacie przedstawione w tej grze są fikcją, z wyjątkiem tych, które nimi nie są, a wszelkie podobieństwo do jakiejkolwiek prawdziwej osoby jest czysto przypadkowe, chyba że jest to zamierzone. Spójrzmy prawdzie w oczy… wszyscy znamy Patricka w prawdziwym życiu.

Wszystkie postacie przedstawione w tej grze są również w wieku powyżej 18 lat. Mam na myśli, że ich fikcyjny wiek ma ponad 18 lat. Kurwa, to jest mylące. Wiesz co miałam na myśli.

Nadal tu jesteś? Jedynym powodem, dla którego dodaję to zdanie, jest to, że tekst wygląda na bardziej wypełniony i miałem trochę więcej pustego miejsca na ekranie, niż początkowo przewidywałem, ale teraz spójrz, jak fajnie i oficjalnie wygląda ten ekran ostrzegawczy! Po prostu idź już grać w tę grę.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie