Trzy remastery Dead Rising mają już datę premiery

Gry będzie można kupić już od 13 września.

Capcom podało właśnie, że pierwsze trzy części Dead Rising będzie można nabyć 13 września w wersji zremasterowanej na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Każda z części ma kosztować około 85 złotych, natomiast w sprzedaży będzie również pakiet za około 210 złotych. Z tej okazji powstał również zwiastun, który prezentujemy poniżej.

Według zapowiedzi producenta, gry mają działać w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Skusicie się na któregoś z remasterów? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Dead Rising 4 – wymyślne bronie, więcej zombie i uzbrojone pojazdy

Czwarta odsłona popularnej serii z zombiakami zadebiutuje na PC oraz konsoli Xbox One pod koniec tego roku i powolutku robi się wokół niej coraz głośniej. Twórcy Dead Rising 4 przygotowali naprawdę ciekawy materiał, w którym posłuchacie o głównym bohaterze produkcji (szalony Frank West powraca) oraz zobaczycie niektóre z jego nietypowych broni.

Odpalając Dead Rising 4 dostaniemy naprawdę spory arsenał. Znajdziemy w nim zarówno standardowe zabawki niosące śmierć – broń palna, kusza, baseball czy topór – oraz naprawdę zwariowane. Co powiecie na czaszkę dinozaura, którą założymy na głowę i zaczniemy ziać ogniem niczym prawdziwy smok? Deweloperzy zaznaczają, że wszystko co da się podnieść, będziemy mogli użyć jako broni przeciwko hordom zombiaków. Ciekawie prezentuje się również militarny kombinezon, który daje naszemu bohaterowi niesamowitą siłę. Możemy przykładowo rozerwać przeciwnika na strzępy lub wywołać tornado, unoszące truposzy w powietrze.

Jeśli chodzi o mięso armatnie, które będziemy okładać w Dead Rising 4, twórcy tytułu podkreślają, że w nadchodzącej grze zobaczymy całkowicie odmienione zombie i będą one występować w trzech rodzajach.

Dochodzą do tego pojazdy, do których Frank West będzie mógł wsiąść, by przejechać przeciwników na miazgę. Niektóre auta dostaną uzbrojenie, jak np. ogromny karabin na dachu. W tym przypadku oczywiście nie uświadczymy realizmu i będziemy mogli jednocześnie kierować pojazdem oraz kierunkiem ognia.

Czwarta odsłona Dead Rising ma być lepsza, szybsza i wyglądać o wiele lepiej od poprzedników. Tyle zapewnień od dewelopera, zapraszamy do oglądania!

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: