Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tropico 6 – El Presidente zaprasza na darmowy weekend z grą

Rozpoczął się bezpłatny weekend z najnowszą odsłoną Tropico. Przez nadchodzące parę dni będziemy też mogli kupić tytuł w promocji.

Limbic Entertainment i Kalypso Media ogłosiły darmowe dwa dni z ich strategią na Steamie. Co więcej, jeśli tytuł przypadnie nam do gustu, do 13 lipca będziemy mogli go nabyć z 40-procentową zniżką – zamiast 179,99 złotych zapłacimy 107,99. Przy okazji trwa także promocja na dodatkową zawartość dla gry.

Tropico 6 to wydana w 2019 strategia typu city builder. Jako El Presidente zarządzamy bananową republiką, realizując rozmaite zadania. Dbamy o ekonomię, rozwijamy infrastrukturę i nawiązujemy sojusze z innymi państwami. Po raz pierwszy w serii sprawujemy nadzór nad nie jedną, a kilkoma wyspami równocześnie. W grze nie brakuje dobrego humoru.

A skoro już w temacie darmowych produkcji jesteśmy, to jak co tydzień ma w tej kwestii coś do powiedzenia Epic Games. Na stronie sklepu można aktualnie zgarnąć bez żadnych opłat trzy dobre tytuły: Killing Floor 2, Lifeless Planet i The Escapists 2. Wszystkie potrzebne linki znajdziecie pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się