Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tropico 6 – El Presidente zaprasza na beta testy

Czas sprawdzić najnowsze Tropico.

Mimo tego że Tropico 6 ukaże się dopiero w przyszłym roku, już teraz producent daje możliwość zapisania się na beta testy. Dostęp do nich będą mieli wszyscy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe.

Zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej, świetnie wprowadza w zabawny klimat produkcji. Jest więc sporo humoru, który idealnie nawiązuje do nadchodzącego Tropico 6.

W trakcie beta testów sprawdzić będzie można wszystkie cztery epoki dostępne w grze w ramach samouczka. Na graczy czekać będą też dwie duże mapy i dodatkowe misje do wykonania.

Zerknijcie koniecznie na wideo poniżej i dajcie znać, co sądzicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%