Lokalny sklep zrobił prawdziwy tron dla gracza. Czego tam nie ma!

Lokalny sklep zrobił prawdziwy tron dla gracza. Czego tam nie ma!
Newsy Rozrywka

Jeden z amerykańskich sklepów z grai, wie jak przyciągnąć klientów. Stworzył tron inspirowany serialem “Gra o Tron”.

Na Reddicie pojawił się interesujący wątek. Otóż jeden z użytkowników odwiedził lokalny sklep z grami w stanie Nebraska, gdzie ku jemu zdziwieniu, zobaczył nietypowy tron stworzony ze starych sprzętów do grania.

Górna część wykonana została z gitar do gier takich jak Guitar Hero czy Rock Band. Widać tam też wykorzystanie starej konsoli Segi oraz mnóstwa padów od retro konsol. Można tam zauważyć chociażby te z Game Cube’a, czy PlayStation 2. Całość przypomina rzecz jasna słynny tron z serialu HBO “Gra o Tron”.

Nie da się ukryć, że jest to coś, co przyciągnie uwagę graczy i klientów. Obok tronu znajdują się już nowe produkty, w tym przypadku gry na konsolę Xbox.

Ciekawe, czy podobne instalacje znajdziemy w okresie świątecznym w polskich sklepach. Sam chętnie bym takie miejsce odwiedził.

Źródło: Reddit
Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie