Transformers: Rise of the Dark Spark ma ustaloną datę premiery

Twórcy poinformowali dotychczas jedynie o terminie wydania gry w USA.

Produkcja studia Edge of Reality trafi na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych 24 czerwca. Najpewniej niedługo później pozycja zawita do Europy. Gra pojawi się na PC jaki i konsolach: PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii U oraz na mobilnej platformie 3DS.


Produkcja umożliwi nam pokierowanie Transformersami, które znamy z serii Cybetron oraz z filmów w reżyserii Michaela Bay’a. Wcielimy się zarówno w  Autoboty oraz Decepticony. Fabuła koncentrować się będzie wokół poszukiwań niezwykle potężnego przedmiotu nazwanego Czarną Iskrą.

Poza trybem dla pojedynczego gracza twórcy zaimplementowali również multiplayer dla 4 osób. Opierać się on będzie na odpieraniu ataków fal przeciwników i chronieniu się przez tworzenie umocnień. W trakcie rozgrywki roboty będą zdobywać doświadczenie, co sprawi, że staną się coraz silniejsze. Fanów serii nie trzeba przekonywać by zainteresowali się Transformers: Rise of the Dark Spark ale być może i miłośnicy gier akcji TPP także przyjrzą się bliżej tytułowi.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet