Toyota nie chce być w Need for Speed Heat, a oto powód

Toyota nie chce być w Need for Speed Heat, a oto powód
Newsy PC PS4 XOne

Znamy już oficjalną listę samochodów, które pojawią się w Need for Speed Heat. Wśród wielkich marek nie znajdziemy Toyoty. Firma nie chce robić sobie złego PR.

Od niedawna wiemy, że na premierę Need for Speed Heat dostaniemy dokładnie 127 samochodów. Lista gier obejmuje takie marki jak BMW, Chevrolet, Ferrari, Ford, Lamborghini czy Porsche. Jest tego oczywiście o wiele więcej i pełny spis pojazdów możecie przejrzeć w tej wiadomości. Fani Toyoty musza jednak obejść się smakiem, ponieważ w grze nie będzie ani jednego auta od tego producenta. Powód?

Nielegalne wyścigi w Need for Speed Heat. Toyota dziękuje

Jeden z fanów motoryzacji zapytał brytyjski oddział Toyoty, dlaczego ta nie udzieliła licencji na swoje pojazdy w nowym Need for Speed. Nie ma nas tam. Możesz nas natomiast znaleźć w Gran Turismo Sport, gdzie nie promuje nielegalnych wyścigów ulicznych – brzmi odpowiedź. Ta została podsunięta wydawcy Need for Speed Heat, który skomentował ją bardzo zwięźle i dobitnie: Pfft, nerdy.

Ciekawe podejście biorąc pod uwagę fakt, że w Need for Speed z 2015 roku, gdzie również miały miejsce nielegalne wyścigi, pojawiła się Toyota Supra SZ-R. Nie mówiąc już o tym, że Toyota zaliczyła występ w serii filmów Szybcy i wściekli.

Data premiery gry została zaplanowana na 5 listopada 2019 roku. Pościgamy się na PCPlayStation 4 i Xbox One.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie