Lodowa czarodziejka walczy z lodowym potworem.
0 komentarzy

Smutna wiadomość dla fanów serii Total War Warhammer. Gra zalicza opóźnienie

Niestety nie zagramy w tym roku w Total War Warhammer III. Twórcy ogłosili, że przełożyli premierę na wczesny okres przyszłego roku.

Na oficjalnym koncie Twitter cyklu Wojny Totalnej deweloperzy podzielili się smutną wiadomością. Total War Warhammer III zadebiutuje na początku przyszłego roku. Pierwotnie planowano wypuścić grę na rynek pod koniec 2021. Niestety, twórcy potrzebują więcej czasu, aby doszlifować finalny produkt. Tytuł pojawi się wyłącznie na PC.

Przeczytajcie oficjalną notkę deweloperów:

Mając za sobą prawie dekadę prac nad trylogią Total War: Warhammer, to dla nas surrealistyczne uczucie widzieć jej kulminacyjny rozdział tak blisko premiery. Choć kusi, by już wypuścić produkt, tak podjęliśmy decyzję, by dać jej trochę więcej czasu, przesuwając premierę Total War: Warhammer III z 2021 r. na 2022 r.

Oczekiwanie nie będzie już zbyt długie, a w międzyczasie będziemy mieli dla Was mnóstwo nowych informacji. Nowa data sprawi, że premiera będzie mocniejsza i będzie to najlepszy pierwszy krok w nową erę dla Total War: Warhammer. Nie uważamy wydania [tej części- red.] za koniec naszej trylogii, ale za początek wielu lat dodawania zawartości i wsparcia, gdy będziemy kontynuować wprowadzanie oszałamiającej skali uniwersum fantasy Games Workshop do Total War: Warhammer.

Oficjalne stanowisko Creative Assembly

Trzecia odsłona Total War była bardzo długo wyczekiwana przez graczy, a brak jakichkolwiek informacji o projekcie sprawił niezadowolenie wśród społeczności. Niemniej twórcy spełnili złożoną obietnicę: we wrześniu mieli poinformować o statusie gry. Niestety nie jest to pozytywna wiadomość. Z drugiej strony lepiej poczekać dłużej i otrzymać dopracowany produkt.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się