Torment: Tides of Numenera – oto pierwszy z trzech typów postaci

Torment: Tides of Numenera – oto pierwszy z trzech typów postaci
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Zapraszamy na zwiastun.

Wydawnictwo Techland uchyla rąbka tajemnicy odnośnie typów postaci w jakie wcielą się gracze w nadchodzącym Torment: Tides of Numenera. Nowa gra prowadzonego przez legendarnego Briana Fargo studia InXile zadebiutuje na rynku na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One w 2017 roku.

Nano to pierwsza klasa postaci świata Torment: Tides of Numenera, która otrzymała poświęcony jej zwiastun. W ciągu najbliższych dwóch tygodni zobaczymy dwa pozostałe. Nano to swego rodzaju magowie Dziewiątego Świata. Mogą oni zmieniać rzeczywistość tak, by uzyskać przewagę nad innymi.

Od tradycyjnych magów, znanych z innych gier czy popkultury, Nano różnią się tym, że posiadają wodzony talent do korzystania ze starożytnej, zaawansowanej technologii (nazywanej Numenerą) pozostawionej przez poprzednie cywilizacje. Z racji tego, że defensywa nie jest domeną Nano, w walkach powinni oni utrzymywać dystans. Z bezpiecznej odległości będą mogli czytać myśli wrogów, uwalniać dewastujące kombinacje ataków oraz teleportować siebie i towarzyszy w inne miejsca na polu bitwy.

Torment: Tides of Numenera to gra RPG osadzona w świecie science-fantasy stworzonym przez Monte Cooka. Gra oferuje wiele obszarów do zbadania i system turowej walki.

Źródło: Techland, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie