Patch 1.0.2 do Torment: Tides of Numenera ulepsza grę na konsolach i PC

Deweloperzy cały czas pracują nad ulepszeniem gry. Efekty tej pracy widać w pierwszym popremierowym patchu.

Poprawka o numerze 1.0.2 wnosi szereg usprawnień w rozgrywce, zadaniach i konwersacjach, interfejsie użytkownika, oprawie dźwiękowej, grafice oraz stabilności kodu. Poprawiono m.in. optymalizację gry i polską lokalizację, dostosowano ilość przeciwników w niektórych potyczkach tak, by przebiegały sprawniej i wyeliminowano błędy prowadzące do sporadycznego zawieszanie się programu.

– Od czasu premiery Torment: Tides of Numenera pracowaliśmy bardzo ciężko, aby oczyścić grę z błędów, które wskazywała społeczność zgromadzona wokół gry oraz media. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się tego dokonać na wszystkich platformach, co pozwoli fanom Tormenta czerpać jeszcze większą przyjemność z gry – komentuje szef studia InXile, Brian Fargo.

Patch usprawniający działanie Torment: Tides of Numenera wylądował już na wszystkich platformach.

Torment: Tides of Numenera jest dostępny na komputery PC oraz konsole nowej generacji. W polskiej lokalizacji gry udział wzięli m.in. Piotr Fronczewski, Aleksandra Szwed i Andrzej Blumenfeld. Produkcja jest pierwszą pozycją w ofercie globalnego wydawnictwa firmy Techland.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.