Darmowe Torchlight Infinite rzuca rękawicę Diablo Immortal. Ruszyły zapisy do testów

Torchlight Infinite - ruszają zapisy do testów darmowego hack'n'slasha
Mobile Newsy PC

Studio XD ogłosiło Torchlight Infinite. To kolejna odsłona popularnego cyklu gier hack’n’slash, która rzuca rękawicę Diablo Immortal.

Torchlight niejako zawsze podążało podobnymi ścieżkami co seria Diablo. Choć pierwsza część wydana w 2009 roku okazała się naprawdę przyjemnym „siekaczem”, prawdziwy powiew świeżości dostaliśmy za sprawą drugiej części. Torchlight doczekał się wielu zmian, usprawnień i ulepszeń, co dla fanów Diablo było tylko i wyłącznie dobrą wiadomością.

Niestety, trzecia część nie święci już takich sukcesów. I choć wydawać by się mogło, że marka raczej zmierza ku autodestrukcji, może nadejść oczekiwane wybawienie. Jest nim być może Torchlight Infinite od studia XD, czyli darmowa odsłona rzucająca rękawicę Diablo Immortal.

Podobno jak kontrowersyjny hit od Blizzarda, nowy Torchlight ukaże się na urządzeniach mobilnych i PC. Twórcy zapowiadają darmową rozgrywkę, choć ciekawi nas, jak zostanie rozwiązana kwestia mikropłatności. W końcu Immortal niechlubnie zasłynął z powodu inwazyjnych płatności, pozwalającym w wyjątkowy sposób ulepszyć naszą postać. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun produkcji z elementami rozgrywki.

Torchlight Infinite ma docelowo ukazać się w październiku 2022 roku. Już teraz można zapisywać się do beta testów gry.

Udostępnij: