TOP 30 najlepszych gier na Xbox Series X i S

PS5 z wyższą ceną, z co z Xbox? Microsoft komentuje
PG Exclusive Publicystyka

10. Control: Ultimate Edition

Control jest tym dzieckiem, które stoi z tyłu, ale gdy już zaczniesz z nim rozmawiać, wytłumaczy Ci istotę życia i wszechświata. Remedy ponownie stanęło na wysokości zadania i dostarczyło nam zbiór dziwacznych pomysłów Davida Lyncha w atrakcyjnym wydaniu. Warto zapoznać się z historią Jessie Faden, tym bardziej że jest to część nowego łączonego uniwersum Remedy, które doczeka się swojego rozwinięcia w Alan Wake 2.

9. Dying Light 2

Bodaj najnowsza pozycja na liście. Polski parkour z zombie okazał się świetną pozycją (nawet pomimo języka włoskiego!), a entuzjaści pierwszej części z pewnością powinni spróbować tu swoich sił. No i gra prezentuje się naprawdę konkretnie, zwłaszcza w trybie z włączonym ray tracing.

8. Microsoft Flight Simulator

Najbardziej spektakularna gra świata? W zasadzie – niemalże tak. Mamy tu w końcu do oblatania cały glob, mnóstwo maszyn latających i niezliczoną ilość dostępnych lotnisk. Poza tym nic nie satysfakcjonuje tak, jak przelot nad własnym miastem i oglądanie z miejsca pilota swojego domu.

7. Sea of Thieves

Początki tej gry były niezwykle wyboiste. Szczególnie w wersji na PC, która borykała się z mnóstwem problemów natury technicznej. Po czasie jednak wszystko to naprawiono (Xbox, rzecz jasna, aż tak nie potrzebował optymalizacji), dodano sporo nowej zawartości, a gracze z całego świata pływają po „morzu złodziei” w poszukiwaniu kolejnych skarbów. Dla fanów „Piratów z Karaibów” pozycja obowiązkowa.

6. It Takes Two

No a jakże! Chyba nie spodziewaliście się, że na liście zabraknie jednej z najcieplej przyjętych gier ubiegłego roku? It Takes Two wprowadza kompletną rewolucję w kwestii gier kooperacyjnych. Jeżeli posiadacie spory telewizor i dwa pady oraz drugą osobę do współpracy, to z pewnością jeden z najciekawszych sposobów na spędzenie paru wieczorów.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie