Top 10 najlepszych gier na Xbox One roku 2019

Przedstawiamy produkcje, które zdobyły najwyższe oceny w pierwszym półroczu 2019 roku. Po PlayStation 4 nadszedł czas na Xbox One.

Przygotowaliśmy listę najlepszych gier, które ukazała się od stycznia do końca czerwca na Xbox One. W zestawieniu uwzględniliśmy 10 tytułów z najwyższymi ocenami według serwisu Metacritic – brane są w nim oceny redakcji z całego świata.

Miejsce 10: Bloodstained: Ritual of the Night

Zestawienie rozpoczynamy od Bloodstained: Ritual of the Night. To gotycki, fabularny horror akcji typu side-scroller, którego akcja rozgrywa się w XIX-wiecznej Anglii. Paranormalna siła powołała do istnienia rojący się od demonów zamek, rozsiewając odłamki kryształu przesiąknięte wyjątkowo potężną mocą magiczną.

Wciel się w Miriam, sierotę naznaczoną klątwą alchemika, która stopniowo krystalizuje jej ciało. Chcąc ocalić ludzkość, a przy okazji również siebie, Miriam musi walecznie brnąć w głąb zamku i pokonać bestię o imieniu Gebel.

Zbieraj i wytwarzaj najrozmaitszą broń oraz wyposażenie i zdobywaj do nich dostęp, a także zgarniaj łupy, jeśli chcesz pokonać niezliczone jednostki i bossów w piekle, które stanęło przed tobą otworem!

Średnia ocen Metacritic: 85/100

Sprawdź miejsce 9 na kolejnej stronie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.