scalebound
0 komentarzy

Premiery gier 2017 – Xbox One TOP 5

Wybieramy najciekawsze gry, które ukażą się w 2017 roku na Xboksa One.

Najbliższe 12 miesięcy zapowiadają się niezwykle interesująco dla posiadaczy konsoli Microsoftu. Gracze będą mogli liczyć na sporo produkcji, które znajdą zainteresowanie wśród wielbicieli różnych gatunków.

Jednak warto wspomnieć, że nie tylko premierami gier wielbiciele Xboksa żyją. Otóż w 2017 roku ukaże się także nowa wersja konsoli nazywana Scorpio. Sprzęt ma być dużo potężniejszy od obecnie sprzedawanego Xboksa One. My czekamy z niecierpliwością na nowe urządzenie, które mamy nadzieję sporo namiesza na rynku.

Wróćmy jednak do samych gier. Poniżej przedstawiamy nasze TOP 5 produkcji, których jako posiadacze Xboksa One nie możecie przegapić.

Scalebound

Doświadczeni deweloperzy z PlatinumGames, razem ze sławnym Hideki Kamiyą, tworzą nową przygodówkę. W grze wcielimy się w Drew – chłopaka który zostaje wciągnięty w enigmatyczny i niebezpieczny świat Draconis i zawiera sojusz z niejakim Thubanem – ostatnim przedstawicielem gatunku wzbudzających grozę smoków. Złączeni przez los bohaterowie muszą walczyć i działać jako drużyna, aby pokonać zagrażających obu światom wrogów.

Podczas rozgrywki stoczymy wiele spektakularnych bitew miażdżąc masę wrogich żołnierzy i potężne, budzące strach bestie. Gracz będzie przedzierał się przez kolejne fale przeciwników za pomocą różnych rodzajów broni – zarówno białej jak i dystansowej. Poza tym, nasz bohater otrzyma specjalne zdolności ułatwiające starcia – umiejętność skanowania przeciwnika w poszukiwaniu jego słabych punktów, miotanie potężną mocą czy zamianę w pół-smoka.

Twórcy zaoferują zaawansowany tryb współpracy, aby razem z przyjaciółmi przeżywać fantastyczne przygody i toczyć walki z ogromnymi potworami. W trybie kooperacji będzie mogło wziąć udział maksymalnie czterech graczy, a każdy z nich będzie mógł wybrać dowolny gatunek smoka.

Platformy: Xbox One, PC
Data premiery w Polsce: 2017
Producent: Platinum Games
Wydawca w PL: Microsoft Studios

Na drugiej stronie zobaczycie grę, na którą czekają nie tylko posiadacze Xboksa One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%