Tony Hawk’s Pro Skater 5 mocno wykastrowany na konsolach starszej generacji

Twórcy Tony Hawk’s Pro Skater 5 poinformowali, że wersja na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 nie będzie miała trybu rozgrywki w sieci. To miał być najważniejszy atut nowej części.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że niedawno zapowiedziany Tony Hawk’s Pro Skater 5 będzie dostępny na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 tylko z trybem dla pojedynczego gracza. Szkoda, bo twórcy zapowiedzieli, że multiplayer ma być mocną stroną produkcji. Nie tylko chodzi o drużynowe jeżdżenie po rampach i wykonywanie ekstremalnych trików. Studio producenckie mocno stawia na edytor skateparków, który ma zmobilizować graczy do wspólnego działania i tworzenia społeczności.

PlayStation 3 jak i Xbox 360 powoli odchodzą w zapomnienie. Nie tylko spada ich sprzedaż, ale również zainteresowanie ze strony producentów. Dla przykładu Ubisoft niedawno poinformował, że skupia się teraz wyłącznie na PlayStation 4 oraz Xboksie One, czego dobitnym przykładem jest wydanie Assassin’s Creed Syndicate właśnie na te dwa sprzęty plus jeszcze na komputery. Podobnie zresztą było z poprzednią częścią, czyli Unity.


Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne szczegóły dotyczące gry Tony Hawk’s Pro Skater 5, a posiadaczom starszej generacji konsol zalecić powolną przesiadkę. Co sądzicie?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet