Call of Duty oficjalnie dostanie skiny znanych celebrytów. A gracze śmiali się z kotów…

Call of Duty: Modern Warfare II dostanie skiny wielkich celebrytów
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Activision oficjalnie ogłosiło, że Call of Duty: Modern Warfare II i Warzone 2 dostaną nowe skiny. I raczej nie przypadną graczom do gustu.

Drugiego sierpnia startuje 5. sezon w Call of Duty: Modern Warfare II i Warzone 2. Klasycznie już możemy przygotować się na zastrzyk nowych broni, skinów, przedmiotów do customizacji, a zapewne również i trybów oraz map. W oczekiwaniu na premierę gracze raz na jakiś czas dostają nowe informacje o tym, czego należy się spodziewać. Okazuje się, że jedna z nowości niekoniecznie ich zadowoli.

Call of Duty: Modern Warfare II z celebrytami

CoD słynie dziś z tego, że niewiele ma wspólnego z realizmem czy wojną w ogóle. Tematycznie jasne – to gra wojskowa. W praktyce jednak po serwerach biegają “laserowe koty”, szympansy na solach kąpielowych, a nawet piłkarze. Ci ostatni, co zaskakujące, utrzymani byli w duchu innych operatorów, więc przypominali znacznie bardziej wojskowych. Nie zmienia to faktu, że jest abstrakcyjnie, kolorowo i raczej mało realistycznie.

Aby dopełnić tak mało wiarygodnego wizerunku FPS-a, gracze otrzymają kolejne skiny. Będą to operatorzy z twarzami najpopularniejszych gwiazd muzyki (jak dla kogo, rzecz jasna) – Snoop Dogga, Nicki Minaj i 21 Savage. Nie przypominają aż tak bardzo wojskowych, więc nie powtórzy się pozytywne zaskoczenie z piłkarzami. Do tego Snoop nie trzyma w ustach skręta, co wydaje się co najmniej dziwne i mało realistyczne.

Żarty żartami, ale te skiny wbrew pozorom nie wyglądają aż tak źle. Niestety nie znamy jeszcze wizerunku 21 Savage, bo dostaliśmy jedynie jego sylwetkę. Ja też nie jestem pocieszony tym, że Call of Duty tak mocno lubuje się w bazowaniu na pieniądzach graczy i do gry trafiają coraz to bardziej dziwaczne rzeczy, kojarzone wręcz z Fortnite niż ze “staroszkolnymi” strzelankami z serii. Z drugiej jednak strony to dobrze, że gracze mogą liczyć na regularny zastrzyk nowej zawartości, a niektóre, nawet kuriozalne skiny, czasami potrafią zainteresować. Z dwojga złego lepsze to niż dodawanie kolejnych tak samo wyglądających żołnierzy w innym mundurze.

Nowe skiny nie zaskakują, skoro na premierę gra otrzymała TAKI zwiastun

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie