Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tokyo Game Show 2020 startuje już dziś. Oglądajcie z nami!

Już dziś rozpocznie się Tokyo Game Show 2020. Wielkie święto gier będzie obfitować w pokazy i zapowiedzi nowych produkcji oraz sprzętu.

Nadchodzi kolejne, wielkie święto dla graczy. TGS jest co roku źródłem wielu zapowiedzi i nowych informacji o grach i choć tym razem impreza będzie miała miejsce tylko w wersji online, to z pewnością nie zabraknie nam atrakcji.

Już dziś o godzinie 20:00 TGS 2020 ruszy pełną parą. Wydarzenie otworzy Microsoft, który być może przygotował dla graczy kolejną niespodziankę. Następne w kolejce będzie Square Enix mające zapewne przygotowane kolejne materiały z Final Fantasy XVI, a pierwszy dzień konferencji zamknie Lightning Games.

Kolejne dni będą dużo bogatsze w prezentacje, a ich pełny spis znajdziecie poniżej.

Oficjalny terminarz konferencji Tokyo Game Show 2020

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nie wszystkie konferencje będą prowadzone w języku angielskim. Zostały one odpowiednio wyróżnione stosowną adnotacją na powyższym terminarzu.

Na tegorocznym Tokyo Game Show pojawią się między innymi Konami, Capcom i CD PROJEKT RED z kolejnym odcinkiem Night City Wire. Na nudę zdecydowanie nie będziemy mogli narzekać i zapewne czeka nas niejedno zaskoczenie w ciągu nadchodzących dni. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na start pierwszych pokazów.

Transmisję z Tokyo Game Show 2020 będziecie mogli obejrzeć między innymi tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się