Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

To mogą być pierwsze wyścigi na PlayStation 5 i Xbox Scarlett

Project CARS 3 już powstaje, lecz na premierę musimy poczekać. Prawdopodobnie, silniki odpalimy dopiero na następnej generacji konsol, czyli PS5 i Xbox Scarlett.

Project CARS oraz Project CARS 2 to bardzo przyzwoite ścigałki, które zostały ciepło przyjęte przez graczy oraz recenzentów. Dlaczego więc nie miałaby powstać trójka?

Project CARS 3 potwierdzony

Jak ujawnił dyrektor generalny studia Slightly Mad – Ian Bell – następna część wyścigów już się robi. Deweloper umieścił na forum forum GT Planet krótki wpis na temat Project CARS 3Słyszycie o tym jako pierwsi. Powstaje nowe Project Cars, gra została właśnie zatwierdzona. W tej chwili nie mogę ujawnić niczego więcej. Nie spodziewajcie się, że podam konkretne terminy. Zamierzamy wszystkich zaskoczyć, lecz to jednak trochę potrwa.

Slightly Mad Studios szykuje zapewne Project CARS 3 już na nowe konsole, roboczo nazywane PlayStation 5 i Xbox Scarlett. Po pierwsze, może o tym świadczyć fakt, że przygotowanie gry jeszcze trochę potrwa. Po drugie, twórcy chcą nas zaskoczyć, prawdopodobnie wykorzystując juz moc nowych sprzętów, które pozwolą wdrożyć do gry jeszcze lepszą fizykę oraz oprawić całość w niesamowite efekty wizualne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%