To mogą być pierwsze wyścigi na PlayStation 5 i Xbox Scarlett

To mogą być pierwsze wyścigi na PlayStation 5 i Xbox Scarlett
Newsy PC PS4 PS5 XOne

Project CARS 3 już powstaje, lecz na premierę musimy poczekać. Prawdopodobnie, silniki odpalimy dopiero na następnej generacji konsol, czyli PS5 i Xbox Scarlett.

Project CARS oraz Project CARS 2 to bardzo przyzwoite ścigałki, które zostały ciepło przyjęte przez graczy oraz recenzentów. Dlaczego więc nie miałaby powstać trójka?

Project CARS 3 potwierdzony

Jak ujawnił dyrektor generalny studia Slightly Mad – Ian Bell – następna część wyścigów już się robi. Deweloper umieścił na forum forum GT Planet krótki wpis na temat Project CARS 3Słyszycie o tym jako pierwsi. Powstaje nowe Project Cars, gra została właśnie zatwierdzona. W tej chwili nie mogę ujawnić niczego więcej. Nie spodziewajcie się, że podam konkretne terminy. Zamierzamy wszystkich zaskoczyć, lecz to jednak trochę potrwa.

Slightly Mad Studios szykuje zapewne Project CARS 3 już na nowe konsole, roboczo nazywane PlayStation 5 i Xbox Scarlett. Po pierwsze, może o tym świadczyć fakt, że przygotowanie gry jeszcze trochę potrwa. Po drugie, twórcy chcą nas zaskoczyć, prawdopodobnie wykorzystując juz moc nowych sprzętów, które pozwolą wdrożyć do gry jeszcze lepszą fizykę oraz oprawić całość w niesamowite efekty wizualne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie