Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Titanfall 3 może powstać. Czyżby EA ujawniło za dużo?

Titanfall 3 może być bardziej realny, niż nam się wydaje. EA Games przez przypadek wspomniało o kontynuacji świetnej serii.

Respawn Entertainment jest aktualnie zajęte pracą nad Apex Legends. Wielu fanów studia ma jednak nadzieję, że deweloperzy skrycie tworzą kolejną odsłonę serii Titanfall. Druga część cyklu zebrała fenomenalne oceny, jednak EA wolało skupić siły Respawn na produkcji swojego battle royale.

Podczas konferencji dotyczącej finansów EA Games, jeden z pracowników chyba powiedział odrobinę za dużo i możliwe, że przypadkiem (lub nie) ujawnił plany rozwoju marki z mechami w roli głównej.

Udało nam się wprowadzić ich w nasze szeregi oraz zagwarantować ogromne wsparcie. To była kwestia tego, że są niesamowicie utalentowani, a nie Titanfall. Bez urazy dla gry, to świetna produkcja.

Może zobaczymy w przyszłości więcej Titanfalla. Zapewniam, że chodziło nam o zespół (Respawn – przyp. red.).

~ Blake Jorgensen, dyrektor finansowy EA Games

Według serwisu Dexerto, EA dokładnie planuje spotkania z inwestorami i bardzo wątpliwe, żeby doszło tu do pomyłki czy podania pustego przykładu.

Powyższa konferencja odbyła się w sierpniu, ale to jeszcze nie koniec wieści o Titanfall 3. Wiarygodny insider słynący z licznych przecieków z Apex Legends potwierdził, że gra powstaje. Informacja pojawiła się w usuniętym już wpisie na Twitterze.

Ponownie mamy do czynienia z pasującymi do siebie plotkami ze stajni EA. Warto śledzić temat, bo odpowiedź na nurtujące graczy pytania może być bliżej, niż mogłoby się wydawać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się