Titanfall 2 – zapraszamy na gameplay z trybu multiplayer

Kilka minut akcji z wielkimi robotami.

Studio Respawn Entertainment obiecało, że rozgrywki sieciowe w Titanfall 2 będą jeszcze bardziej rozbudowane niż w pierwszej części dzięki sześciu nowym Tytanom, bogatym możliwościom personalizacji, nowemu uzbrojeniu pilotów oraz Tytanów, dodatkowym opcjom zmiany wyglądu i systemowi rozwoju postaci.


Jak taka sieciowa walka prezentuje się w praktyce? Możemy to zobaczyć dzięki YouTube’rowi skrywającemu się za nickiem Titanfall Legends – Titanfall 2 News/Hype!, który wrzucił na wspomniany kanał trwający blisko cztery minuty materiał z multi do Titanfall 2. Będzie sporo akcji zarówno z użyciem robotów, jak broni dzierżonych przez żołnierzy. Zobaczymy również linkę z hakiem, dzięki której można np. w szybki sposób dostać się na wyższe konstrukcje.

Przypominamy, że Titanfall 2 zadebiutuje 28 października tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, w odróżnieniu od pierwszej części otrzyma kampanię fabularną, a wszystkie mapy oraz tryby, które zostaną wydane po premierze tytułu, trafią do graczy zupełnie za darmo.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet