This War of Mine – The Little Ones DLC niespodziewanie debiutuje na PC

Dodatek można już kupić na Steam i to z rabatem.

The Little Ones DLC było dotychczas dostępne jedynie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Polskie studio 11 bit nie zdradziło, kiedy zobaczymy je na PC i w sumie już nie musi, ponieważ dodatek wylądował wczoraj na Steam bez większych zapowiedzi.


Pecetowe The Little Ones DLC do This War of Mine kosztuje 9,99 euro (około 44 zł), lecz jeśli kupimy je do 8 czerwca, zapłacimy 10 proc. mniej, czyli wydamy 8,99 euro (około 39 zł). Co oferuje dodatek?

This War of Mine: The Little Ones opowiada o wojnie z zupełnie nieznanej dotąd w grach perspektywy. W grze kontrolujesz grupę dorosłych i dzieci, którzy utknęli w piekle wojny. Gra jest doświadczeniem, które skupia się nie tylko na realiach wojny i jej przetrwania, ale także na fakcie, że w czasie wojny dzieci nadal są dziećmi – płaczą, śmieją się, bawią i widzą świat swoimi oczami. Aby przetrwać, myśl nie tylko jako dorosła osoba, ale spróbuj spojrzeć na rzeczywistość oczami dziecka, aby zrozumieć jak je ochronić – czytamy na Steam.

This War of Mine jest bardzo wysoko oceniane zarówno przez recenzentów, jak i samych graczy. Średnia z serwisu Metacritic to 83/100.

Poniżej możecie zobaczyć premierowy zwiastun The Little Ones DLC:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet