Ostatnie odcinki The Walking Dead nie skupią się na fabule spin-offów. „Finał ma domknąć historię z 11 lat”

The Walking Dead - finałowe odcinki nie skupią się na spin-offach
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Producent The Walking Dead zapowiada, że finał serialu jest nastawiony na domknięcie wątków, nie zaś na nakreślenie fabuły spin-offów.

Scott Gimple obiecuje, że ostatnie odcinki będą rzeczywiście godnym zakończeniem serialu. Z jego słów wynika, że zapowiedziane już liczne spin-offy nie wpłyną na oryginalny serial, a finał ma być satysfakcjonujący dla widzów. Zapewne pojawią się pomniejsze odniesienia do fabuły kolejnych produkcji, jako że w niektórych mamy śledzić losy znanych już bohaterów; najprawdopodobniej nie zdominują one jednak całych odcinków.

„Finał ma dokończyć TWD, a nie rozpoczynać spin-offy. Jest na nie miejsce, ale finał ma domknąć historię z 11 lat. Nie chcielibyśmy, aby spin-offy przeszkodziły w osiągnięciu tego. Bardzo dobrze ze sobą współgrają”.

W planach twórców jest już kilka produkcji pobocznych. Oprócz emitowanego już od ośmiu sezonów Fear The Walking Dead mają powstać także Tales of The Walking Dead oraz trzy seriale poświęcone poszczególnym postaciom: Darylowi, Rickowi i Michonne, a wreszcie Maggie i Neganowi.

Premierę 3. części Walking Dead wyznaczono na 2 października. Łącznie wyemitowanych zostanie 8 odcinków, a zatem finał serialu zobaczymy dopiero w listopadzie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie