The Walking Dead: A New Frontier – tak powstawała gra

The Walking Dead 3
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Poznajcie nową historię Clementine i Javiera.

Trzeci sezon The Walking Dead w końcu jest do pobrania (pierwsze dwa odcinki). W związku z premierą, twórcy gry postanowili podzielić się z graczami kilkoma szczegółami odnośnie produkcji. Najnowszy zwiastun pokazuje tworzenie gry od kuchni, gdzie osoby odpowiedzialne za The Walking Dead, opowiadają o wielu jej aspektach.

Na tapecie są między innymi główni bohaterowie, inspiracje odnośnie ich historii oraz samych postaci. Zobaczcie poniższy materiał i dajcie koniecznie znać, czy macie zamiar sięgnąć po trzeci sezon The Walking Dead.

Nowe screeny z trzeciego sezonu

Telltale Games wrzuciło do sieci kilka nowych screenów. Możemy na nich zobaczyć nowych bohaterów jak Clementine. Tę dziewczynę powinni kojarzyć wszyscy, którzy grali w dwie poprzednie odsłony serii. Twórcy podkreślają, że trzeci sezon będzie gratką zarówno dla nowych fanów serii, którzy wcześniej nie grali w The Walking Dead, jak i tych znających serię od pierwszego sezonu. Ciekawe, jak Telltale uda się połączyć te dwie kwestie. Jakieś pomysły?

Trzeci sezon The Walking Dead – trailer premierowy

Już od 20 grudnia rozpoczynamy nową przygodę w trzecim sezonie The Walking Dead, którego nazwa brzmi A New Frontier. Tego dnia światło dzienne ujrzały dwa pierwsze epizody (z pięciu), nazwane Ties That Bind Part I oraz Ties That Bind Part II. Możemy zatem mówić o podwójnej premierze.

Poniżej znajdziecie finalny zwiastun pierwszych odcinków nadciągającego sezonu, który tak oto opisano na karcie produktu w PS Store:

Cztery lata po tym, jak społeczeństwo zostało rozdarte przez ręce nieumarłych, z chaosu wyłaniają się enklawy cywilizacji. Ale za jaką cenę? Czy żyjącym można zaufać na tych nowych terenach?

Jako Javier, młody mężczyzna zdeterminowany, by znaleźć rodzinę, którą mu odebrano, poznajesz dziewczynę, która doświadczyła niewyobrażalnej straty. Nazywa się Clementine, a wasze losy są splecione w historii, w której każda decyzja może być twoją ostatnią.

Przypominamy, że w The Walking Dead: A New Frontier zagramy na komputerach PC, konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie