Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Sims 4 dostanie własne reality show. Cztery drużyny zagrają w grę… na czas

Electronics Arts nieoczekiwanie ogłosiło, że 17 lipca rusza nowe telewizyjne show The Sims Spark’d. Uczestnicy będą grali grupowo w Simsy, walcząc o główną nagrodę – 100 tysięcy dolarów.

The Sims 4 ma już sześć lat, a mimo to wciąż trzyma się bardzo dobrze. Fanów zapewne ucieszy informacja, że gra otrzyma własne reality show. Już za niespełna tydzień rusza The Sims Spark’d program, w którym cztery trzyosobowe drużyny będą musiały stworzyć najciekawszą rodzinę i dom w The Sims 4 na czas. Być może po raz pierwszy w historii serii rozgrywka w The Sims stanie się naprawdę emocjonująca.

W skład drużyn wejdą streamerzy i osoby zawodowo związane z serią. Zmagania uczestników oceni jury w składzie Kelsey Impicciche, Tayla Parx i Dave Miotke; w roli prowadzącego obsadzono finalistę amerykańskiego Idola Rayvona Owena.

Cykl składa się z czterech części, które będą pokazywane co tydzień. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 17 lipca w amerykańskiej stacji TBS. Trzy dni później będzie można zobaczyć go na kanałach BuzzFeed Multiplayer (na YouTube, Facebooku i Twitchu). Dodatkowo 17 lipca gracze będą mogli wziąć udział w wyzwaniu, którego zwycięstwo może skutkować udziałem w drugim sezonie show.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się