The Sims 2 teraz za darmo dla każdego

EA zmienia zdanie co do ostatniej promocji.

Kilka dni temu pisaliśmy, że wydawca The Sims 2 zakończył wsparcie dla tej gry. Nie będą się już pojawiać żadne nowe dodatki. Z tej okazji każdy, kto miał zainstalowaną dwójkę Simsów, mógł dokonać jej upgrade’u za darmo do wersji Ultimate Collection – takiej, która zawiera wszystkie dodatki. Więcej o nich możecie znaleźć w poprzednim naszym newsie.

Teraz okazuje się, że The Sims 2 jest dostępne dla każdego, kto ma konto w serwisie Origin zupełnie za darmo. Nie trzeba mieć nawet podstawowej wersji, żeby ściągnąć całość z dodatkami. Do końca tego miesiąca mogą z promocji skorzystać wszyscy gracze. Co trzeba zrobić?


Wystarczy w miejscu, gdzie zwykle podajemy kod produktu wpisać: I-LOVE-THE-SIMS. To wszystko by rozpocząć pobieranie The Sims 2: Ultimate Collection.

The Sims 2 ukazało się dziesięć lat temu, więc nie ma się czemu dziwić, że EA kończy wsparcie dla tego tytułu. Tym bardziej, że zbliża się premiera czwartej odsłony. Udostępnienie The Sims 2 całkowicie za darmo to świetna promocja dla najnowszej części.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet