Pierwszy trailer The Quarry – horror ma datę premiery i gwiazdorską obsadę

The Quarry lance hendricksen
Newsy

Już latem przypomnimy sobie, jak to jest jest nosić pampersy. Mogą być konieczne, gdyż The Quarry według reżysera to „cudowny bufet grozy”.

Studio Supermassive Games nieco z zaskoczenia ujawniło swoją nową grę The Quarry. Raz, że data premiery jest już niebawem, bo 10 czerwca, a dwa oficjalnemu ogłoszeniu niemal natychmiast towarzyszyła prezentacja trailera. Dzięki niemu wiemy, że przestraszymy się na wszystkich platformach, czyli PC, Xbox Series X i S, PS5 i PS4.

Pierwsze materiały promocyjne gry nie pozostawiają wątpliwości – to będzie horror bardziej zbliżony względem Until Dawn niż antologii The Dark Pictures. Jest to historia o dłuższym formacie zabawy, co pozwoli mocniej zaznaczyć relacje między postaciami i tym samym lepiej przedstawić złożoność wyborów oraz ciąg przyczynowo-skutkowy.

Obóz letni się skończył. Twoje wybory wpłyną na losy 9 nastoletnich doradców, którzy będą walczyć o przetrwanie nocy. Witamy w kamieniołomie Hacketta. Nie uwierzysz, kim się staniesz.

Supermassive Games

Podczas rozgrywki wcielimy się w kilku nastoletnich opiekunów, którzy na koniec obozowiska dla dzieci, postanowili urządzić sobie pożegnalną imprezę. Jak to bywa na podobnych kliszach z horrorami, takie imprezy kończą się walką na śmierć i życie z zagadkowym złem czającym się w ciemności. Odpowiedni nastrój i klimat stworzą popularni aktorzy z Hollywood, m.in. David Arquette (seria Krzyk), Lance Henriksen (Obcy, Terminator), Justice Smith (Jurassic World) i Ted Raimi (Martwe Zło, Spider-Man).

Z grą The Quarry będzie można zapoznać się samodzielnie, w trybie sieciowym dla 7 osób lub też w wariancie kanapowym, gdzie zastosujemy między graczami tradycyjny podział na postaci.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie