The Quarry na klimatycznej zajawce horroru – twórcy Until Dawn znowu straszą

The Quarry trailer
Newsy

Jak widać specjaliści z Supermassive Games nie zmienili zainteresowania do strasznych gier. Już wkrótce zagramy w The Quarry.

Gatunek horrorów „filmowych” nie jest przez twórców gier tak często brany na warsztat jak typowe akcyjniaki, toteż Supermassive Games korzysta z tej luki w branży, ile tylko można. Serwowana przez nich antologia The Dark Pictures starczy nam podobno na lata – przed nami aż 6 kolejnych części. Jednakże w grafiku wydawniczym mają w planach także inny, nieco tajemniczy projekt o nazwie The Quarry.

Dziś oficjalnie potwierdzili swoją nową grę, horror jak się patrzy. Na ujawnionej zajawce, choć brak szczegółów w kwestii mechaniki rozgrywki, tak możemy założyć, że będzie to format zabawy rozwijany w poprzednich dziełach. Co jednak jest zaskakujące, wydawnictwem The Quarry nie zajmie się Sony ani Bandai Namco (odpowiedzialne za antologię The Dark Pictures). Nowym parterem jest inny moloch, firma 2K.

W poście udostępnionym na Twitterze jest także jedna ważna informacja. Otóż prezentacja gry nastąpi już jutro, o godzinie 17:00. Prawdopodobnie dowiemy się wówczas, jak wygląda produkcja w pełnym gameplay’u i jaki związek ma tytuł The Querry z opowiadaną historią. Acz powyższa grafika i teaser mogą już teraz zdradzać niektóre szczegóły – księżyc w pełni, wycieczkowicze zderzający się ze zwierzakiem w lesie sugerują coś z wilkołakiem lub inną włochata bestią. Niebawem (premiera w ciągu kilku miesięcy) przekonamy się, co tym razem będzie chciało nas zabić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie