Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Medium – zobacz nowy trailer gry od polskiego Bloober Team

The Medium otrzymało właśnie nowy zwiastun fabularny. Polska gra będzie ekskluzywna dla PC oraz Xbox Series X i Series S.

Polskie, growe horrory przeżywają ostatnio mały renesans. To wszystko za sprawą krakowskiego studia Bloober Team, które odpowiada za fenomenalne Layers of Fear, Observer i Blair Witch. Ich nowa produkcja, The Medium, wygląda jak spełnienie marzeń każdego miłośnika survival horrorów i właśnie otrzymała nowy, klimatyczny zwiastun.

W grze przyjdzie nam rozwiązywać zagadki, eksplorować dwa przenikające się wymiary i zgłębiać niepokojącą historię. Gra ma szansę wskrzesić gatunek staroszkolnych horrorów, do których nawiązuje w swojej rozgrywce, której zapis możecie zobaczyć tutaj. Warto wspomnieć, że ścieżkę dźwiękową do The Medium skomponowali Arkadiusz Reikowski i słynny Akira Yamaoka, który odpowiadał za muzykę w między innymi serii Silent Hill. Zdecydowanie jest na co czekać!

Fabuła gry stanowi główny temat nowego trailera, który przybliża postać Sadness – tajemniczej, zamaskowanej dziewczynki – i głównego antagonisty gry, The Maw.

Twórcy pojawią się na rozpoczynającym się dziś Tokyo Game Show, gdzie zaprezentują swoje nowe dzieło i Observer: System Redux.

The Medium zadebiutuje na rynku w grudniu tego roku. Gra będzie dostępna ekskluzywnie na PC, Xbox Series X i Series S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się