Ujawniono datę premiery The Lord of the Rings: Gollum. Skradanka ukaże się już niedługo

The Lord of the Rings: Gollum
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Wreszcie poznaliśmy datę premiery The Lord of the Rings: Gollum. Klimatyczna produkcja (po sporym opóźnieniu) zadebiutuje już we wrześniu bieżącego roku.

Potwierdzono, że skradanka z Gollumem pojawi się na rynku dokładnie 1 września. Tytuł trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S. W późniejszym terminie zagramy na Nintendo Switch, ale nie ujawniono jeszcze dokładnej daty premiery na tej platformie.

Ostatni większy pokaz gry odbył się w grudniu zeszłego roku, kiedy to zaprezentowano filmowy zwiastun. Wcześniej mogliśmy zobaczyć kilka pokazów rozgrywki, które miały na celu przybliżyć graczom gameplay oraz historię tytułu.

The Lord of the Rings: Gollum już od pierwszych prezentacji było krytykowane za niezbyt urodziwą oprawę, w szczególności model samego Golluma. Protagonista – choć do najprzystojniejszych nigdy nie należał – wygląda zdaniem wielu graczy jak postać wyciągnięta z gry sprzed kilkunastu lat. Odbiór oprawy to rzecz subiektywna, ale Gollum faktycznie nie prezentuje się najlepiej. Przynajmniej projekt lokacji robi całkiem pozytywne wrażenie.

Oprawa nie jest jednak najważniejsza. Twórcy gry twierdzą, że zaprezentuje ona słynnego stwora z bardzo ciekawej perspektywy i znacznie pogłębi jego historię, pozostając przy tym wierną dziełom Tolkiena. Fani Władcy Pierścieni mają więc na co czekać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie