The Last of Us: Remastered już w złocie

To oznacza, że gra trafi na półki sklepowe na czas.

Naughty Dog poinformowało, że The Last of Us: Remastered jest już ukończone i właśnie trafiło do tłoczni. Premiera przewidziana na 29 lipca staje się więc faktem.

Mike Yosh z Naughty Dog przekazał tę wiadomość za pośrednictwem Twittera. Dodatkowo dowiadujemy się, że cały proces produkcji został zrealizowany zgodnie z planem. Gra będzie więc działać w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. To z pewnością powinno ucieszyć wszystkich malkontentów, którzy narzekają na niewystarczającą wydajność nowych konsol.


Przy okazji mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Otóż gra będzie dostępna w naszym kraju w pełnej polskiej wersji na PlayStation 4, zresztą tak samo jak w przypadku edycji na PlayStation 3. Sony postanowiło też nie zdzierać zbytnio kasy od graczy. The Last of Us: Remastered można zamawiać już w sklepach za około 180 złotych. Wcześniej sklepy sugerowały cenę na poziomie 240. Choć i tak wydaje się, że jak na reedycję klasyka sprzed roku, to mimo wszystko dość sporo. Jak sądzicie?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet