Jakie nazwisko ma Ellie z The Last of Us? Remaster zdradza szczegóły

The Last of US Part II - Ellie - gra studia Naughty Dog
Newsy PS5

Nadchodzący remaster gry The Last of Us Part II dostarczy poprawionej grafiki, a także kilku pomniejszych ulepszeń produkcji z PS4. Co ciekawe, jako gracze być może dowiemy się więcej na temat relacji bohaterów, czy pewnych informacji na ich temat. Dla przykładu chyba właśnie poznaliśmy nazwisko Ellie, co do którego były różne przypuszczenia.

Remaster The Last of Us zdradzi nam więcej historii?

O zasadności tworzenia remasteru gry sprzed zaledwie kilku lat można by dyskutować, jednak faktem jest, że tytuł już wkrótce zagości na rynku. W styczniu 2024 roku posiadacze konsol PlayStation 5 będą mogli rozpocząć rozgrywkę w nowej, poprawionej wersji gry The Last of Us Part II, tym razem w jeszcze lepszej grafice, rozdzielczości i z nowymi trybami zabawy — pojawi się choćby bardzo wyczekiwany tryb No Return.

Okazuje się również, że będziemy mogli najpewniej dowiedzieć się więcej informacji na temat relacji pomiędzy bohaterami, czy też szczegółów na ich temat. Na podstawie opublikowanych do tej pory materiałów gracze wywnioskowali, jakie jest rzeczywiste nazwisko Ellie. Główna postać gry do tej pory znana była jedynie z imienia. Teraz okazuje się, że w dowodzie miałaby wpisane również Williams.

Ciekawostkę zobaczycie na Reddicie.

Co ciekawe, reżyser gry, Neil Druckmann już jakiś czas temu sugerował, że Ellie ma właśnie takie nazwisko. Były to jednak tylko słowa, a nie rzeczywiste potwierdzenie tego faktu np. za sprawą dokumentów czy innych dowodów w świecie gry. Teraz okazuje się, że bohaterka faktycznie nazywa się (w pełni) Ellie Williams.

Premiera odświeżonej wersji gry już 19 stycznia 2024 roku wyłącznie na konsole PlayStation 5.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie