Sklep nie wie, że nie może jeszcze sprzedawać The Last of Us Part II Remastered. Gracz kupił grę i ją “wycieka”

The Last of Us Part II Remastered wycieka. Gracz kupił grę wcześniej | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

The Last of Us Part II Remastered ma wyjść dopiero 19 stycznia, ale pewien sklep nie wiedział, że jeszcze nie może sprzedawać gry. Nic dziwnego, że w internecie pojawiły się przecieki.

Jak czytamy w jednym z komentarzy pewnego użytkownika Reddita, jego lokalny sklep z grami najwyraźniej nie wiedział, że The Last of Us Part II Remastered wychodzi dopiero 19 stycznia. Dlatego też pojawiła się możliwość kupienia tam pudełka z grą. Internauta mówi, że już udało mu się ją włączyć i sporo w nią pograł. Teraz dzieli się swoimi przemyśleniami i – klasycznie – sporą ilością nieznanych dotąd materiałów.

Autor wyjaśnia, że do sprzedaży trafiły łącznie dwie pudełkowe kopie produkcji, ale nie wie, kto kupił drugą sztukę. Mimo wszystko tytuł śmiga na jego PlayStation 5. Redditor pokazuje także sporą ilość nowych materiałów z gry. Jego przecieki skupiają się przede wszystkim na trybie No Return. Wszystkie opublikowane materiały znajdziecie w tym miejscu, jeżeli nie macie nic przeciwko takiej formie nieoficjalnych informacji. Raczej nie trzeba bać się spoilerów, bo, jak wyjaśnia internauta, “tryb nie ma nic wspólnego z fabułą”.

Tryb No Return jest naprawdę fajny. Zawarto w nim wiele rzeczy, które sprawiają, że dobrze się przy nim bawię: umiejętności postaci, zróżnicowanych wrogów, a także bossów. Nie ma on jednak nic wspólnego z rozgrywką fabularną.

– informuje samozwańczy leaker

Na materiałach udostępnionych na dni przed oficjalną premierą widać m.in. zestawy nowych skinów, a także fragmenty rozgrywki różnymi postaciami dostępnymi w trybie No Return. Jest nawet walka z bossem oraz fragmenty “Lost Levels”, czyli poziomów wyciętych z ostatecznej wersji gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie