The Last of Us Part II dostanie odświeżenie – tak twierdzi pracownik Naughty Dog

The Last of Us Part II ma doczekać się odświeżenia
Newsy PC PS5

W internecie pojawiły się kolejne plotki wskazujące na powstawanie The Last of Us Part II Remastered. Informacje jednak szybko zniknęły.

TLoU Part II nadal wygląda świetnie i nawet patrząc na gry na PS5, jest jedną z najpiękniejszych pozycji. Tylko że do tej pory nie ukazała się na PC, a konwersja remake’u pierwszej części sugeruje, że tak się właśnie stanie. Nie wiemy jeszcze, czy na pewno, ale w sieci pojawiły się kolejne ciekawe informacje.

The Last of Us Part II Remastered powstaje

DomTheBomb podzielił się na Twitterze screenshotem profilu jednego z zewnętrznych pracowników Naughty Dog. Niejaki Mark Pajarillo odpowiada za „produkcję wszystkich outsource’ingowych zasobów graficznych środowiska, broni i interaktywnych rekwizytów dla dwóch kultowych tytułów”. Tymi kultowymi tytułami mają być wydane już TLoU Part I oraz, co ciekawe, TLoU Part II: Remastered.

Pajarillo chyba szybko zdał sobie sprawę z tego, że coś mu się „wymsknęło”. Szybko usunął informację o zremasterowanej wersji „dwójki”, ale nie usunął wzmianki o „dwóch kultowych tytułach”. Sugeruje to, że faktycznie musiał usunąć te informacje w pośpiechu, czyli faktycznie mógł przez przypadek o tym wspomnieć.

W praktyce jednak nie wiemy, jak będzie, choć pracownik ND wydaje się dość dobrym źródłem. Zgaduję, że remaster TLoU Part II powstanie i ukaże się jednocześnie na PS5 i PC – podobnie jak remake pierwszej części. Szkoda tylko, że w Naughty Dog źle się dzieje, a ich samodzielna gra multiplayer w świecie TLoU najpewniej została anulowana.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie