Już szumi o rozbudowanej wersji The Last of Us Part II

The Last of Us Part II
Newsy

Wiarygodny insider twierdzi, że Naughty Dog zamierza wycisnąć z The Last of Us Part II jeszcze więcej.

Marka The Last of Us jest z nami od czasów PlayStation 3. Pierwsza część doczekała się remastera, a następnie bardzo porządnego remake’u. Zarobiono trzy razy. Druga odsłona pojawiła się ponad dwa lata temu i można było się spodziewać, że jeszcze powróci w formie, która skłoni wielu graczy do ponownego przejścia tej samej historii. Tyle że, może to być historia wzbogacona o dodatkowe smaczki, zawartość i inne tajemnicze jeszcze elementy. Bo takie może być…

TLoU Part II: Director’s Cut – ponoć w drodze!

Tom Henderson to insider z dużym dorobkiem potwierdzonych przecieków. To on ujawnił, że Naughty Dog pracuje nad odświeżoną częścią The Last of Us. No i sprawdziło się, dostaliśmy przecież Part I. Teraz, jego zdaniem, deweloper grzebie przy The Last of Us Part II: Director’s Cut!

Druga poszlaka to zablokowany filmik nawiązujący do aktualizacji The Last of Us Part II. Materiał pojawił się na YouTube, lecz szybko został ukryty przez dewelopera. Obecnie ma status “prywatny” i nie możemy go oglądać.

Ziarnko do ziarnka i możemy się domyśleć, że Naughty Dog szykuje wypasioną/odpicowaną wersję TLoU 2. Możliwe, że znajdą się w niej ulepszenia graficzne, może nowe misje czy broń, a raczej na pewno wsparcie dla DualSense. Ciekawe tylko, czy za takie Director’s Cut trzeba będzie dopłacać. Możliwe, że nie. Ale ja w razie czego mam młotek przy śwince skarbonce. Nie będę jej żałował.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie