„Memiczne” The Last of Us. Naughty Dog stworzyło 10 zabawnych gifów

The Last of Us na 10 nowych,
Newsy

Z okazji The Last of Us Day 2022, Naughty Dog podzieliło się nowymi memami z gier. Te opublikowano w formie gifów i każdy może ich dowolnie używać.

Naughty Dog już wielokrotnie oddawało w ręce graczy potężne narzędzia – „memiczne” gify z ich gier. TLoU czy Uncharted w nieco karykaturalnej wersji to nie tylko świetne narzędzie do tworzenia własnych memów, ale także dobry sposób na pokazanie, że zależy studiu na kontakcie z fanami. Z okazji TLoU Day 2022 deweloperzy podzielili się aż 10 nowymi gifami.

Tym razem dostaliśmy mnóstwo nawiązań do innych popularnych gifów, a także… scen z filmów. Widocznie animatorzy zdecydowali, że oni również mogą stworzyć własne wersje znanych wszystkim obrazków, więc na Giphy znajdziemy wspomniane tu memy w formie gifów. Doceniam pracę, jaką część zespołu włożyła w ich tworzenie, bo wyglądają nie tylko absurdalnie dobrze, ale nawiązują w świetny sposób na rzeczywistości lub też samej gry.

Mamy tu na przykład Ellie, która w przerażeniu stara się nie patrzeć na zbliżającego się do niej „klikacza”. Jest to bardzo proste i oczywiste nawiązanie do znanej z Obcego Ridleya Scotta z Ellen Ripley i Xenomorphem.

Video Game Horror GIF by Naughty Dog - Find & Share on GIPHY

Fani horrorów psychologicznych odnajdą tu jawne odniesienie do bodaj jednej z najbardziej znanych scen w historii kinematografii. Kojarzycie Lśnienie i kultowe „Here is Johnny!”? Jeśli tak, to Joel zamiast Johnny’ego powinien z pewnością wywołać uśmiech na Waszych twarzach.

Video Game Horror GIF by Naughty Dog - Find & Share on GIPHY

To jednak nie wszystko, bo mamy królika, który wydaje się bezpośrednim nawiązaniem do znanego mema z chomikiem i jego miną. Joel sprawdza się za to wyśmienicie w roli Roberta Redforda z jego kultowym uśmiechem.

Wiecie, że z okazji święta fanów TLoU ND wypuściło również pierwszy konkretny trailer serialu od HBO? Koniecznie sprawdźcie go w tym miejscu!

Video Game Nod GIF by Naughty Dog - Find & Share on GIPHY
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie