Zobaczcie cosplay z The Last of Us 2, który aż kipi miłością

The Last of Us 2 - cosplay - trawa - PG
Newsy PS4 PS5

Cosplay to dla mnie niesamowita sztuka, która działa na wielu różnych płaszczyznach – stroje, makijaż, sama fotografia, oświetlenie, lokacje, ale i uczucia, do których ukazania trzeba mieć po prostu talent. Ta sesja z The Last of Us 2 świetnie łączy ze sobą wszystkie te rzeczy.

Za garść rewelacyjnych zdjęć odpowiada trio utalentowanych artystów. w Ellie wcieliła się MeowMei/Anna, w Dinę AliceWake/Natali Bragina, a fotografie wykonał RmeGusta. Dawno nie widziałem tak dobrze wykonanego cosplay’u i widać to już od pierwszego kadru. Jestem zdania, że zdecydowana większość z Was zgodzi się ze mną po zapoznaniu się z sesją.

Najbardziej jednak przypadło mi do gustu pierwsze zdjęcie z poniższego wpisu. To idealne odwzorowanie stopklatki z jednego z najbardziej czułych momentów w grze. Czuć po prostu tę empatię i motyle w brzuchach obu bohaterek. Dawno nie widziałem tak dobrego odwzorowania fragmentu z gry w formie cosplay’u. I uwierzcie, że mógłbym tak jeszcze chwalić, i chwalić.

A Wam jak się podoba sesja z The Last of Us 2? Sekcja komentarzy jest Wasza, zachęcam do pozostawienia po sobie śladu.

Tematyka podobnych sesji fotograficznych nie jest obca Planecie Gracza. Praktycznie ostatnio nie ma tygodnia, byśmy nie omawiali zdjęć z postaciami ze świata popkultury, które zostały odwzorowane przez fanów. Wszystkie wcześniejsze publikacje tego typu znajdziecie w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie