Naughty Dog przygotowuje kilka nowych gier

the last of us part ii mam talent
PS5

Cenione studio Naughty Dog poszukuje kolejnych rąk do pracy. Nowych ofert jest całkiem sporo. Nic dziwnego – twórcy pracują nad paroma tytułami jednocześnie.

Twócy Uncharted czy The Last of Us być może niedługo będą mieć dla nas ciekawe wieści.

Naughty Dog się rozwija

Jak deweloper przekazał w krótkiej wiadomości na Twitterze – trzeba rąk do pracy! I to nie byle jakiej, bo jednocześnie twórcy pracują nad kilkoma pozycjami. Mamy nadzieję, że dzięki kolejnym pracownikom dostaniemy nadchodzące tytuły jeszcze szybciej. No, albo poznamy jakieś konkretne informacje o tym, czego powinniśmy się spodziewać.

Łącznie ND poszukuje dość sporej liczby pracowników i to w zasadzie do każdego wydziału. Niestety, opisy ofert nie zdradzają zbyt wiele. Dla przykładu – zaglądając na ofertę dotyczącą stanowiska “Senior Technical Designer” dowiemy się o nadchodzącej grze multiplayer.

Wyrusz w najnowszą przygodę Naughty Dog – pierwszą samodzielną grę wieloosobową tego studia! Poszukujemy osób, które wniosą do tego wyjątkowego projektu dla wielu graczy ten sam poziom ambicji i jakości, co w naszych popisowych, opartych na fabule grach.

– głosi oferta na stanowisko pracy

Z kolei dzięki ofercie na pozycję Pisarza można się dowiedzieć, że co najmniej jeden projekt oparty jest na tym, z czego ND słynie. Chodzi oczywiście o bogatą, wciągającą historię i szereg intrygujących postaci.

Neil Druckmann już wcześniej zapowiadał, że cenione studio pracuje nad paroma grami jednocześnie. Jedną z nich (a zarazem wspomnianym już tytułem multiplayer) zapewne jest Factions do TLoU2.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie