Na tropie trybu multiplayer The Last of Us Part 2. W grze znaleziono nowe pliki

The Last of Us 2 - multiplayer - hełm i kamizelka
PS4 PS5

Ciąg dalszy tematu związanego z pojawieniem się trybu multiplayer w The Last of Us 2. W plikach gry odnaleziono modele hełmów oraz kamizelek, które mogą pochodzić z nieudostępnionej jeszcze przez twórców rozgrywki wieloosobowej.

Autorem poniższego nagrania jest Speclizer, który już niejeden raz doszukał się w plikach TLoU2 informacji na temat trybu multiplayer. Poprzednio podzielił się ze światem garścią przedmiotów, na które natrafił, kopiąc wewnątrz produkcji. Poniżej możecie zobaczyć fragment gameplay’u z kampanii jednoosobowej, kiedy to Ellie ma wyekwipowaną kamizelkę oraz hełm.

Jak możecie zauważyć, kamizelka ubrana przez Ellie jest nieco niedopasowana. W zasadzie kompletnie nie jest dopasowana, tak samo jak niedopracowane jest jej oteksturowanie. Wynika to oczywiście z tego, że obiekty 3D są na wczesnym etapie rozwoju i mogą pełnić jedynie rolę placeholdera na bardziej dopracowane elementy. Wspomina o tym sam autor filmu, co warto nadmienić.

The Last of Us 2 zadebiutowało 19 czerwca 2020 roku. Gra jest dostępna na PS4 i PS5. Od dłuższego czasu mówi się na temat trybu multiplayer do wymienionej produkcji, jednakże po dziś dzień nie otrzymaliśmy ani jednego oficjalnego materiału, który by zdradzał jego jakiekolwiek szczegóły.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie