Naughty Dog daje nadzieję na powstanie Uncharted 5

Uncharted 4 - Nathan Drake skacze
PS4 PS5

Jeśli marzy Wam się Uncharted 5, sen ten nie musi pozostać niespełniony. Nowy wywiad z deweloperami z Naughty Dog powinien ucieszyć fanów marki.

Creative Director Zaginionego Dziedzictwa powiedział, że Naughty Dog absolutnie nie wyklucza stworzenia kontynuacji. Na razie nie ma żadnych planów, ale studio i jego członkowie najwyraźniej uwielbiają serię i raczej nie chcą jej porzucać.

Myślę, że możemy powiedzieć z całą pewnością, że nigdy nie można powiedzieć nigdy. Tak. Uncharted to marka, którą uwielbiamy – studio, ja uwielbiam i Kurt (Margenau – red. ) uwielbia. To świat, w którym chcemy zobaczyć więcej. Więc z pewnością mogę to powiedzieć.

– powiedział Creative Director Zaginionego Dziedzictwa, Shaun Escayg. w rozmowie z GamesRadar

Jakiś czas temu znany dziennikarz, Jason Schreier, ujawnił, że marka Naughty Dog miała doczekać się kolejnej odsłony. Nie chodziło o Uncharted 5, a o spin-off serii, za który rzekomo odpowiadało Bend Studio, czyli twórcy Days Gone. Projekt jednak podobno trafił do kosza,

Niedługo do kin trafi film Uncharted. Produkcja zaprezentuje nowe przygody Nathana Drake’a i choć gry stanowią inspirację, żadna z nich nie posłuży za bazę dla fabuły.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie