Abyy z The Last of Us 2 powróci? Aktorka głosowa chce ponownie wcielić się w kontrowersyjną postać

The Last of Us 2 - aktorka głosowa chciałby ponownie wcielić się w Abby
Newsy PS4 PS5

Abby z The Last of Us 2 nie okazała się zbyt ciepło przyjętą postacią przez fanów. Niemniej Laura Bailey ponownie zechciałaby wcielić się w tę rolę.

„Kto wie, ten wie” – chciałoby się napisać. Prawdą jest, że nie zamierzam wdawać się tu w spoilery fabularne, lecz postać Abby w The Last of Us Part II okazała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych nowości. To także niebezpośredni powód, dla którego gra zdobyła aż tak mieszane opinie wśród graczy. Fani nie pozostawiali na Abby ani na Naughty Dog suchej nitki.

Wcieliła się w nią popularna aktorka głosowa Laura Bailey. Ostatnio powróciła myślami do jednej ze swoich najbardziej znanych postaci, czyli wspomnianej właśnie Abby z The Last of Us 2. W rozmowie z serwisem ComicBookMovie wyjawiła, że jest gotowa ponownie się w nią wcielić, nawet mimo kontrowersji ją otaczających.

Zdecydowanie wróciłabym do niej. Wiem, że było trochę dram i reakcji na jej postać, ale to była jedna z najbardziej wpływowych ról, jakie miałam w życiu. Na 100 procent wróciłabym, by zagrać więcej Abby, gdyby nadarzyła się taka okazja. Serial wygląda niesamowicie i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć więcej.

– wyjawiła w rozmowie z ComicBookMovie aktorka Laura Bailey

Wcześnie Bailey parokrotnie podkreślała, że nie spodziewała się, że Abby może okazać się tak kontrowersyjną postacią. Nail Druckamn w ubiegłym roku wyjawił, że ma gotowy zarys scenariusza do ewentualnego Part III, ale gra nie znajduje się jeszcze w produkcji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie