Nowa gra Naughty Dog jest “niezwykle ambitna” i bardzo “trudna” do zrobienia

Naughty Dog o nowej grze:
Newsy PS5

Nadal nie wiemy, co za kulisami kombinuje Naughty Dog, ale Neil Druckmann przyznał, że ich kolejna gra jest niezwykle ambitna i ciężka do zrobienia.

Niewiele wiemy o kolejnym tytule Naughty Dog. Wiele mówiło się, że będzie to zupełnie nowa marka science-fiction. Pojawiały się niesprawdzone przecieki, że mowa o The Last of Us Part III, ale to nic pewnego. Istnieje spora szansa na to, że studio jednocześnie rozwija co najmniej dwa projekty. I nie wiemy o żadnych z nich prawie nic, prócz dwóch przymiotników: to będzie “ambitna” i “trudna” gra.

Co z tą nową grą Naughty Dog?

Neil Druckmann w tym samym wywiadzie, w którym przyznał, że może przejść niedługo na emeryturę, poruszył również temat nowej gry uwielbianego dewelopera. Wiele nie zdradził, także wciąż możemy jedynie się domyślać, o co tak naprawdę chodzi. Naturalną koleją rzeczy twórcy chcą teraz prześcignąć samych siebie i wydać coś jeszcze bardziej dopracowanego niż The Last of Us Part II.

Praca nad tą nową grą jest naprawdę ambitna, niektóre jej elementy są naprawdę trudne, ale naprawdę poddałem się, wiedząc, że będzie to naprawdę trudne, wiedząc, że będzie to stresować członków zespołu.

– przyznał Druckmann

Dalej twórca dodał, że tytuł jest ciężki w produkcji i wymagający. Szczególnie że zespół chce jak najlepiej upewnić się, iż jej doświadczanie przez graczy będzie tak “radosne”, jak to tylko możliwe. Oczywiście nie spodziewałbym się tutaj lekkiej w przyswojeniu pozycji, bo najpewniej znów dostaniemy niezwykle wciągającą przygodę nastawioną na fabułę dla dorosłego gracza. Nadal jednak brak konkretów, co może nieco stresować fanów spragnionych kolejnych wielkich gier na PlayStation 5.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie