Klimat jak w Grze o tron. Świetny zwiastun od Bethesdy

Intrygi, zabójstwa, kłamstwa…

Jeśli czekacie na dodatek Morrowind do The Elder Scrolls Online, zapraszamy na świeżutki zwiastun DLC, który od razu przywodzi na myśl popularny serial Gra o tron, gdzie polityczne gierki prowadzą zazwyczaj do wielkich tragedii.

W Morrowind nic nie jest takie, jak się wydaje, szczególnie w świecie bezlitosnej dunmerskiej polityki. W czasie odkrywania Vvardenfell w The Elder Scrolls Online: Morrowind będziecie mieli mnóstwo okazji, aby pracować przeciwko lub wraz z trzema Wielkimi Rodami będącymi u kontroli: rodem Hlaalu, rodem Redoran oraz rodem Telvanni. To będzie perfidna walka, ale nie ma co się zniechęcać: jeśli ich działania przekroczą granice przyzwoitości, zawiśnie nad nimi groźba ze strony Morag Tong. Więc uważajcie i miejcie oczy otwarte, bo w świecie polityki Morrowind nigdy nie wiadomo, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem – czytamy na stronie Bethesdy.

Chcesz odwiedzić ten piękny świat 2 tygodnie przed innymi graczami?

Wszyscy, którzy kupią cyfrowe rozszerzenie, będą mogli rozpocząć swoją przygodę odrobinę wcześniej, bo już 22 maja, dzięki wczesnemu dostępowi. Pozostali gracze przyłączą się do zabawy dwa tygodnie później, 6 czerwca.

Jest jednak haczyk. Jak tłumaczy Bethesda: Wczesny dostęp otrzymają wyłącznie gracze, którzy przed datą jego rozpoczęcia kupią rozszerzenie Digital Upgrade lub Digital Collector’s Edition Upgrade na platformę PC lub Mac. Nowi gracze, którzy kupią pełną wersję ESO: Morrowind, rozpoczną grę 6 czerwca.

Okres wczesnego dostępu to swoisty sprawdzian dla powracającego świata Morrowind. Umożliwi on bowiem wprowadzenie do rozgrywki ostatnich poprawek przed oficjalną premierą gry w czerwcu.

Co otrzymamy w ramach wczesnego dostępu? Pełną zawartość gry, możliwość gry na publicznych serwerach (innych niż publiczne serwery testowe, na których uruchomiono wersję beta) i gwarancję zachowania wszystkich postępów.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.