The Division – zobaczcie, gdzie najczęściej giną gracze w trybie Przetrwania

The Division – zobaczcie, gdzie najczęściej giną gracze w trybie Przetrwania
Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft informuje również, że walczy z błędem CE-34878-0 na PS4 i spadkami płynności na PC.

Tryb Przetrwanie jest obecnie ogrywany przez agentów wyposażonych w komputery PC oraz konsole Xbox One. Podczas takiej zabawy musimy walczyć nie tylko z żywym przeciwnikiem, lecz również z warunkami pogodowymi oraz wirusem panoszącym się w powietrzu. Nie każdy jest w stanie sprostać takiemu zadaniu i często jesteśmy zmuszeni dać za wygraną. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, w jakich miejscach śmierć dopada agentów najczęściej, spójrzcie na poniższe infografiki, które Ubisoft przedstawił na swoim oficjalnym forum.

Zebraliśmy dane, aby sprawdzić, gdzie w trybie Przetrwania najczęściej giną gracze. Im większa ikonka śmierci, tym więcej graczy zginęło w tym rejonie. Należy pamiętać, że przedstawione są tylko większe skupiska zgonów – tłumaczy deweloper.

Pierwsza ilustracja przedstawia ogólny rozkład skupienia miejsc zgonów:

Druga ilustracja to śmierci spowodowane przez postaci niezależne:

Ostatnia ilustracja to śmierci w trybie PVP.

Ubisoft informuje również, że prowadzi obecnie prace nad likwidacją kolejnych problemów i błędów w The Division, wśród których znajdują się:

Problemy z płynnością gry na komputerach PC

Jesteśmy świadomi kilku problemów z płynnym działaniem gry na komputerach PC, związanych z awariami trybu pełnoekranowego i obciążeniem procesora. Kwestie te są aktualnie badane i jeżeli obserwujecie problemy z tego zakresu, odwiedźcie forum pomocy technicznej i podajcie nam wszelkie informacje, jakie mogą być przydatne.

Błędy na PS4

Otrzymaliśmy również szereg zgłoszeń od graczy z konsol PS4, którzy zaobserwowali błąd CE-34878-0. Również badamy tę sprawę i zawiadomimy was, jak tylko zbierzemy więcej informacji.

The Division – już wiadomo, kiedy otrzyma wsparcie dla PS4 Pro

Deweloper informuje, że specjalna aktualizacja zapewniająca The Division wsparcie dla PS4 Pro zostanie wydana 20 grudnia, czyli w najbliższy wtorek. Niestety nie ujawniono, w jaki konkretnie sposób tytuł wykorzysta dodatkową moc konsoli, lecz pewniakiem jest rozdzielczość 4K.

Tym samym The Division dołączy do listy tytułów od Ubisoftu, które już teraz mają wsparcie dla PS4 Pro. Znajdziemy na niej Assassin’s Creed Syndicate, Watch Dogs 2 oraz Steep. Nadchodzące tytuły dewelopera, jak Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oraz For Honor, również będą dostosowane do możliwości mocniejszej wersji PlayStation 4.

Na koniec warto wspomnieć, że osoby grające w The Division na PS4 oczekują jeszcze na dodatek Przetrwanie, który został udostępniony na pecetach oraz Xbox One w listopadzie. DLC pojawi się na sprzęcie od Sony tego samego dnia, co wsparcie dla PS4 Pro, czyli 20 grudnia. Co ze sobą przyniesie?

Podczas wyniszczającej pandemii, która rozpoczęła się w Czarny Piątek, plotki o lekarstwie zaczęły pojawiać się w powietrzu tuż przed wielką burzą nadciągającą nad Nowy Jork. Zostajesz wysłany, by odzyskać antidotum, lecz twój helikopter spada na ziemie przez szalejącą pogodę zanim dociera do celu. Osłabiony, bez ekwipunku, ranny i zamarzający musisz odnaleźć lekarstwo w tych niebezpiecznych warunkach i uciec. Nasze przetrwanie od tego zależy – czytamy w opisie premierowego trailera dodatku, który możecie obejrzeć poniżej.

W nowej misji udział weźmie 24 graczy, którzy mogą ze sobą rywalizować lub współpracować. Na mapie pojawiają się również Łowcy, dodatkowo komplikując sytuację. Jeśli w ciągu dwóch godzin nie przedrzemy się przez miasto i nie zdobędziemy antidotum, tajemniczy wirus zakończy nasze życie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie