The Division oraz The Crew pojawią się jeszcze w 2014 roku

Ubisoft nie podał jednak konkretnych dat premier.

W styczniu sieć obiegła informacja jakoby data wydania The Division w tym roku była mało prawdopodobna. Miało mieć to związek ze sporą ilością pracy, niezbędną do ukończenia tytułu. Wiadomość tą przekazał w internecie anonimowy pracownik studia. Kalendarz wydawniczy na bieżący rok firmy Ubisoft uwzględnia jednak zarówno The Division i The Crew.


The Division to tytuł, który rozgrywać się będzie w niedalekiej przyszłości. Śmiercionośny wirus zbiera żniwo w mieście Nowy York, wprowadzając chaos na ulicach. Przyjdzie nam się wcielić w członków tajnej agencji, których zadaniem jest opanowanie trudnej sytuacji i zaprowadzenie porządku. W shooterze kamera będzie ukazywała akcję z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a szczególne znaczenie ma odgrywać tryb kooperacji.

The Crew natomiast to gra wyścigowa, stawiająca na rozbudowane funkcje społecznościowe. Produkcja stawia na otwarty świat, przyjdzie nam zwiedzić aż 5 tys. mil kwadratowych terenu znajdującego się na terenie USA. Ważnym elementem tytułu będzie także rozbudowana kampania fabularna, której ukończenie powinno zająć około 10 godzin. Wszyscy fani majsterkowania będę mogli dokonać wielu modyfikacji aut. Dotyczyć ma to nie tylko aspektu wizualnego, ale także daleko idących zmian parametrów technicznych samochodów.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

5 Shares
Share5
+1
Tweet