Tak mieliśmy grać w The Division Heartland. Anulowana gra wycieka na materiałach

The Division: Heartland wycieka na rozgrywce | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ubisoft niedawno anulował potencjalnie darmowe The Division Heartland. Teraz w sieci pojawia się coraz więcej materiałów z gry, w tym rozgrywka.

Traktujcie ten tekst jako pokazanie czegoś, co mogłoby być przeznaczone dla każdego z nas, a zamiast tego zostało po prostu ubite w dość zaawansowanej fazie prac. Fani The Division mieli otrzymać darmową przygodę, która niestety nigdy nie ujrzy światła dziennego.

The Division: Heartland wycieka

Jeszcze przy okazji tekstu o kasacji gry pisaliśmy, że zdaniem testerów to bardzo dobra informacja. Wiele osób miało do tej pory okazję ograć nową przygodę w uwielbianym (przynajmniej przeze mnie) uniwersum, lecz mało kto był nią zachwycony. Było wręcz sporo negatywnych głosów. Zgaduję, że po “średnim” przyjęciu przez testerów, firma postanowiła zamknąć projekt niż przeznaczać dodatkowe pieniądze na jego dokończenie.

The Division: Heartland pod wieloma względami miało być po prostu kolejnym projektem z tej serii. Rozgrywka opierała się w końcu na potyczkach multiplayer PvE (z możliwością PvP), ale tym razem drużyny graczy trafiłyby do znacznie mniejszej miejscowości niż choćby Nowy Jork z pierwszej części. Znów walczylibyśmy z przeciwnikami, dobierali się w drużyny, wypełniali kolejne misje, poznawali historię mieszkańców, zbierali tony uzbrojenia i rozwijali postacie.

Rozgrywka, którą możecie zobaczyć poniżej, pokazuje całkiem sporo. Mamy tu wymiany ognia, a nawet cutscenki pokazujące nowy otwarty świat, którego nie będzie nam dane zwiedzić. Wszystko utrzymane w dość “biednej” oprawie (choć nie wiemy, z jakiego etapu prac pochodzi film), z paroma bugami tu i ówdzie. Ogółem: nic aż tak strasznego, jak rysowali to testerzy, choć do jakości z poprzednich części sporo brakuje.

Zamiast The Division: Heartland Ubisoft stawia na rozwój pełnoprawnej “trójki”. W najbliższych dniach firma wyda również darmowe XDefiant.

Źródło: DSOGaming

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie